dapoksetyna

Co to jest Dapoksetyna?

Doskonała ekspozycja seksualna staje się coraz rzadszą cechą u mężczyzn. Liczba przedstawicieli silniejszej płci, cierpiących na przedwczesny wytrysk, rośnie z każdym rokiem. Już dziś 20% męskiej populacji planety jest pozbawione możliwości kontrolowania swoich uczuć podczas stosunku. Szybkie rozładowanie znacząco obniża jakość seksu, nie pozwalając żadnemu z partnerów na uzyskanie satysfakcji.

Aby poradzić sobie z problemem intymnym do pomocy Dapoksetyna. Niezawodny lek zwraca kontrolę doznań i znacznie przedłuża akt seksualny. Z Dapoksetyną, każdy człowiek będzie w stanie odzyskać normalne stosunki seksualne.

Co to jest Dapoksetyna?

Dapoksetyna — jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, który pomaga mężczyznom pozbyć się problemu przedwczesnego wytrysku. Lek zwiększa czas trwania stosunku płciowego 3-5 razy. Zapobiega początkowi wytrysku przed wprowadzeniem penisa do pochwy i przywraca pełną kontrolę nad odczuciami podczas seksu.

Minimalny czas trwania bezpośredniego kontaktu po przyjęciu leku wynosi 5 minut. Większość ludzi jest w stanie powstrzymać wystąpienie orgazmu przez 10-20 minut. Lek działa 10 godzin.

Nie powinniśmy zapominać o aspekcie psychologicznym stosowania Dapoksetyny. Lek odzyskuje pewność siebie, łagodzi lęk przed porażką i stresem. Po zażyciu pigułki mężczyzna nie ma przeszkód w uzyskaniu pełnej satysfakcji z bycia blisko partnerki.

Jak przyjmować Dapoksetyne?

Lek należy przyjmować za 1-3 godziny przed stosunkiem płciowym. Wpływ Dapoksetyny zależy od indywidualnych cech organizmu, przyczyn przedwczesnego wytrysku, diety i innych czynników.

W niektórych przypadkach nie zaleca się stosowania leku:

  • Podczas odwadniania organizmu (po wizycie na siłowni, w saunie i innych czynnościach powodujących pocenie się).
  • Mężczyźni z gorączką i innymi objawami przeziębienia.
  • Z biegunką.

Ponadto dapoksetyny nie można łączyć z alkoholem. Jednoczesne przyjmowanie leku i alkoholu prowadzi do wystąpienia działań niepożądanych.

Mężczyźni, którzy wcześniej nie przyjmowali leku, powinni zacząć od dawki 30 mg. W przyszłości ilość leku może zostać podwojona, ale nie można zażywać więcej niż 60 mg dapoksetyny na raz.

Lek może być stosowany raz dziennie. Częstsze stosowanie tabletek doprowadzi do przedawkowania i pogorszenia samopoczucia mężczyzny.

Dapoksetyna jako składnik leku Priligy

W Europie i USA Dapoksetyna jest reprezentowana pod nazwą handlową „Priligy". Lek zawiera wiele dodatkowych składników, które przyspieszają wchłanianie substancji czynnej i zapobiegają występowaniu działań niepożądanych. Ze względu na zrównoważony skład Priligy przepisywany jest częściej niż inne leki mężczyznom cierpiącym na wczesny wytrysk.

Lek nie zawiera toksycznych i szkodliwych substancji. Regularne przyjmowanie leku nie spowoduje szkód zdrowotnych. Priligy przeszedł wszystkie niezbędne kontrole i jest dopuszczony do sprzedaży w aptekach stacjonarnych i internetowych.