żeński orgazm

Przedwczesny wytrysk — pięta achillesa nowoczesnego mężczyzny

Czy lubisz sport? Jeśli tak, to wyobraź sobie, że w trzeciej minucie meczu piłki nożnej po pierwszym niebezpiecznym momencie sędzia podaje ostatni gwizdek. Czy mecz hokeja będzie trwać około 5 minut?  Albo, jeśli wziąć pod uwagę rzeczywistą sytuację, bokser, którego jesteś fanem, w pierwszej chwili znokautuje przeciwnika, i zamiast przyjemnego spędzania czasu w ciągu godziny, można tylko walczyć z rozczarowaniem.

Jest mało prawdopodobne, że taki rozwój wydarzeń sprawi, że będziesz zadowolony. Podobne emocje przeżywa i twoja partnerka, jeśli nie dostaje długiego i dobrego seksu.

Kobiety potrzebują więcej czasu nie tylko na dbanie o swoją urodę

Aby podniecić i osiągnąć orgazm, przedstawicielki płci pięknej potrzebują znacznie więcej czasu niż mężczyźni. Aby przygotować się do seksu przedstawicieli silniejszej płci potrzebują kilka sekund, a orgazm następuje w ciągu 10 minut. Kobiety potrzebują jednak co najmniej w trzy razy więcej czasu, aby osiągnąć satysfakcję.

Jeśli wydaje ci się, że podczas pięciu minut seksu twoja partnerka przeżyła kilka orgazmów, to słowo „wydaje się” jest kluczowe w tym zdaniu. Kobiety nie mogą fizycznie wielokrotnie osiągnąć rozładowania w tak krótkim czasie. Wyjątki oczywiście są, ale nie u każdego z milionów mężczyzn cierpiących na przedwczesny wytrysk.

Ignorowanie problemu nie rozwiąże go

Przedwczesne zakończenie aktu seksualnego jest jedną z najczęstszych problemów seksualnych. Trójka liderów na liście męskich dolegliwości łóżkowych wyglądają tak:

• Problemy z erekcją.
  • Przedwczesny wytrysk.
  • Psychologiczna niechęć do seksu.

Czołowi seksuolodzy są zgodni, że ostatni punkt jest konsekwencją dwóch poprzednich. Dlatego, jeśli chcesz cieszyć się aktywnym życiem seksualnym przed osiągnięciem starości, radzimy nie ignorować problemów seksualnych.

Priligy — panaceum od wczesnego zakończenia stosunku seksualnego

Istnieje wiele sposobów na przedłużenie stosunku seksualnego, ale najpewniejszym z nich jest zakup leku generycznego Priligy. To lek analogowy, stosowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Dapoksetyna, która jest częścią leku, zmniejsza aktywność neuroprzekaźnika serotoniny. Tak więc lek częściowo blokuje sygnały o przyjemności seksualnej, która dostaje się do mózgu, co pozwala opóźnić moment wytrysku.

Korzystanie z Priligy znacząco poprawi jakość życia intymnego. Lek wydłuża stosunek płciowy w 3-5 razy. Praca leku nie wpływa na uczucia mężczyzny podczas seksu i nie przeszkadza w uzyskaniu pełnej przyjemności z intymności.

Bez względu na to, jaki styl sportu ćwiczysz: Piłka nożna (2 razy po 45 minut), hokeja na lodzie (3 razy po 20 minut) lub koszykówki, (4 razy po 12 minut). Kupowanie Priligy pozwoli ci zawsze być w doskonałej formie seksualnej i doprowadzić partnerkę do nieogarnionych szczytów przyjemności.