jak kontrolować wytrysk

Jak przedłużyć stosunek płciowy: Priligy i inne metody leczenia przedwczesnego wytrysku

Obfitość stresów, złe nawyki, zła ekologia i brak odpowiedniego odpoczynku sprawiły, że system seksualny współczesnego mężczyzny jest niezwykle delikatny. Z biegiem lat liczba skarg mężczyn na różne seksualne dolegliwości wzrasta. I jednym z najczęstszych problemów jest przedwczesny wytrysk.

Niezdolność do kontrolowania swoich odczuć podczas seksu – poważne zaburzenie, które powoduje u mężczyzn dyskomfort i wpływa na jakość życia. Choroba często prowadzi do problemów w związkach intymnych i, w rezultacie, jest przyczyną konfliktów rodzinnych.

Jeśli nie zwlekać z leczeniem i w porę podjąć skuteczne działania, wtedy można szybko poprawić zdrowie seksualne. W tym artykule wyjaśnimy, jak zatrzymać przedwczesny wytrysk i już nigdy więcej nie mieć do czynienia z tym problemem.

Jak odbywa się kulminacja stosunku płciowego?

Zanim przejdziemy do sposobów na pozbycie się problemów seksualnych, należy rozważyć mechanizm wytrysku u mężczyzn.

Informacje o podtekście seksualnym, pochodząca z pomocą narządów zmysłów, a także impulsy nerwowe podczas seksualnej stymulacji stref erogennych aktywują tzw. centrum wytrysku, znajdujący się w krzyżowym dziale kręgosłupa. Po osiągnięciu maksymalnego podniecenia zapewnia skurcz mięśni gładkich, pęcherzyków nasiennych, nasieniowodów i cewki moczowej, co powoduje wyrzucenie nasienia.

Specjaliści dzielą proces wytrysku na 2 etapy:

  • Przepływ spermy w tylnej części cewki moczowej. W tym momencie mężczyzna czuje zbliżanie się do orgazmu, wraz z silnym napięciem i wyczekiwaniem nadchodzącej przyjemności.
  • Skurcz włókien mięśniowych cewki moczowej i bezpośrednio spermy. Mężczyzna doświadcza przyjemności od orgazmu i towarzyszące poczucie wyzwolenia.

Jeśli od momentu rozpoczęcia stymulacji seksualnej do wyrzucenia płynu nasiennego i osiągnięcia orgazmu mija mniej niż 2-3 minuty, nazywane jest to wczesnym wytryskiem.

Leczenie przedwczesnego wytrysku

Znalezieniem niezawodnej metody, która pomaga opóźnić moment wytrysku, zajmowali się setki specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Rezultatem ich pracy było kilka skutecznych sposobów, które zwiększają czas trwania stosunku seksualnego:

  • Interwencja chirurgiczna. Usunięcie części tyłowych nerwów z główki penisa pozwala przezwyciężyć przedwczesny wytrysk, nie zmniejszając przyjemności z kontaktu seksualnego.
  • Korzystanie z Priligy (Dapoksetyna). Leczenie farmakologiczne – prosty i skuteczny sposób leczenia wczesnego wytrysku. Jedna tabletka leku jest w stanie w 3-5 razy wydłużyć czas trwania stosunku seksualnego. Lek nie zagraża zdrowiu mężczyzny i rzadko powoduje efekty uboczne.
  • Trening mięśni umiejscowionych między moszną a odbytem, zgodnie z systemem Kegla. Ćwiczenia pozytywnie wpływają na erekcję, jednak znaczącego rezultatu trzeba będzie oczekiwać przez dłuższy czas.
  • Usunięcie napletka prowadzi do zgrubienia żołędzi penisa i wydłużenia czasu trwania kontaktu seksualnego. Główną wadą tej metody – utrata ostrości doznań podczas stosunku.

Aktualnie najbardziej wygodną i bezpieczną metodą leczenia przedwczesnegowytrysku jest przyjmowanie leków. Priligy i inne leki oparte na Dapoksetynie natychmiast likwidują problem seksualny, nie powodując zagrożenia dla zdrowia mężczyzn.

Jak zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi?

O wiele łatwiej jest zapobiegać zaburzeniom seksualnym, niż je leczyć. Lekarze podają kilka wskazówek jak uniknąć przedwczesnego wytrysku.

  • Regularnie przechodzić badania lekarskie. Często problemy seksualne są wynikiem procesów zapalnych (zapalenie gruczołu krokowego) lub chorób przenoszonych drogą płciową. Coroczne wizyty u lekarza pomoże ujawnić zaburzenia na wczesnym etapie i w porę dać im odpór.
  • Porzucać złe nawyki. Picie alkoholu i palenie jest szkodliwe dla organizmu i obniżają jakość seksu nawet u zdrowych przedstawicieli silniejszej płci.
  • Prowadzić regularne życie seksualne. Kontakty seksualne ze sprawdzonym partnerem działają lepiej jakichkolwiek leków.

Stosując się do tych zaleceń, każdy mężczyzna będzie w stanie utrzymać swoje zdrowie seksualne. Jeśli moment jest stracony, a objawy wczesnego wytrysku dały o sobie znać, powinieneś skorzystać z Priligy Dapoksetyna lub innego sposobu walki z tym zaburzeniem.