jak stosować priligy

Zalacenia dotyczące stosowania Priligy

Priligy — jest silnym lekiem, który wpływa na funkcjonowanie neuroprzekaźników mózgowych. Błąd przy stosowaniu leku może prowadzić do zmniejszenia jego skuteczności, pogorszenia samopoczucia i wystąpienia działań niepożądanych. Znajomość instrukcji z kolei pomoże zmaksymalizować korzyści płynące z zastosowania leków i poprawić jakość życia seksualnego.

Co to jest Priligy Dapoksetyna i do czego jest stosowany?

Priligy Dapoksetyna - jest zaawansowanym lekarstwem na zwalczanie przedwczesnego wytrysku. Przyjmując lek, mężczyzna przez długi czas pozbywa się objawów zaburzenia i otrzymuje możliwość kontrolowania swoich uczuć podczas stosunku. Zasób, aby uzyskać więcej przyjemności z seksu dla obojga partnerów.

Lek wykazuje dobre wyniki w leczeniu wszystkich form dysfunkcji seksualnych:

  • Przedwczesny wytrysk, który występuje przed wprowadzeniem penisa do pochwy.
  • Niski czas trwania seksu (mniej niż 2 minuty).
  • Regularny spontaniczny wytrysk w sytuacjach, w których nie ma powodów dla intymności.

Ponad 90% mężczyzn pozbywa się objawów dysfunkcji seksualnych po zażyciu lekarstwa. Jest to najwyższy kryterium wśród wszystkich metod leczenia przedwczesnego wytrysku.

W przypadku leku Priligy Dapoksetyna nie ma znaczenia, co spowodowało problem. Lek z powodzeniem stosowany przeciw wczesnemu wytrysku, spowodowanego przez zapalenie gruczołu krokowego, choroby tarczycy, wpływ innych leków, zaburzenia erekcji, zaburzenia psychiczne lub hormonalne.

Ważne: Priligy może być również stosowany przez zdrowych mężczyzn. Znacznie zwiększając czas trwania stosunku, preparat zapewnia partnerom wiele nowych doznań.

Przed pierwszym użyciem leku wskazane jest poddać się badaniu lekarskiemu. Na podstawie uzyskanych wyników lekarz określi właściwą dawkę leku Priligy Dapoksetyny i bezpieczną częstotliwość przyjmowania leku.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przed przyjęciem leku Priligy Dapoksetyna?

Priligy Dapoksetyna wchłaniana się przez dość długi czas. Efekt użycia leku pojawia się co najmniej godzinę później. Dopóki mężczyzna nie zafiksuje, jak szybko działa lek, pigułkę zaleca się przyjmować 3 godziny przed stosunkiem seksualnym. Zwykle 4-5 aplikacji wystarczy dla zrozumienia przybliżonej prędkości działania Priligy Dapoksetyny.

Lekarstwo przeciw przedwczesnemu wytrysku można przyjmować tylko raz dziennie. W wypadku stosowania nowej tabletki, zanim organizm wydali poprzednią dawkę leku, mogą być poważne skutki uboczne.

W jakich dawkach są przepisywane leki?

Niemieckie apteki dają możliwość zakupu Priligy Dapoksetyna w dwóch dawkach: 30 mg i 60 mg. Wersja mniej aktywna jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy z przerwami doświadczają przedwczesnego wytrysku. Ponadto minimalna ilość leku jest odpowiednia dla zdrowych przedstawicieli silniejszej płci, którzy chcą urozmaicić swoje relacje intymne.

Priligy Dapoksetyna 60 mg podoła poważne objawy dysfunkcji seksualnych. Maksymalna dawka jest uzasadniona całkowitą utratą zdolności do kontrolowania wytrysku.

Przyjmowanie ponad 60 mg leku na dobę jest zabronione. W przypadku przedawkowania należy zastosować leczenie podtrzymujące. Jeśli stan człowieka nie poprawia się przez dłuższy czas, należy zwrócić się o pomoc lekarską.

Jak przyjmowanie leku Priligy Dapoksetyna wpływa na styl życia mężczyzny?

Lek Priligy Dapoksetyna nie może być przyjmowany z odwodnieniem organizmu. Mężczyźni, którzy niedawno odwiedzili saunę lub siłownię, muszą przywrócić równowagę wodną przed użyciem leku.

Ponadto lek nie jest zgodny z alkoholem. Jednoczesne przyjmowanie leku Priligi Dapoksetyna z alkoholem powoduje negatywną reakcję organizmu i może uszkodzić zdrowie.

Zgodność z minimalnymi ograniczeniami zwiększy aktywność seksualną mężczyzn. Priligy Dapoksetyna uwolni psychologiczne bariery i kompleksy, dając możliwość uzyskania pełnej satysfakcji z intymnych związków.