leczenie przedwczesnego wytrysku

Jak radzić sobie z wczesnym wytryskiem

Kiedy pojawiają się objawy przedwczesnego wytrysku, większość mężczyzn próbuje poradzić sobie z problemem na własną rękę. Niektórzy mężczyźni nie szukają pomocy z powodu zaniedbania własnego zdrowia, inne nieśmiali i nie chcą poświęcać obcych w swoje trudności. Wynik, jak zwykle, jest ten sam: zaburzenie postępuje i powoduje nieodwracalną szkodę dla życia seksualnego.

Zwracając się do lekarza jak najszybciej, mężczyzna ma szansę szybko rozwiązać problem przedwczesnego wytrysku. Dzisiaj w arsenale lekarzy istnieje kilka skutecznych metod, które pomogą przezwyciężyć zaburzenia intymne i przywrócić stosunki seksualne do zwykłego przebiegu. Porozmawiamy o najbardziej popularnych metodach leczenia tej choroby.

Ćwiczenia w leczeniu przedwczesnego wytrysku

Seksuolodzy opracowali kilka ćwiczeń, które pomogą przedłużyć stosunek płciowy i odłożyć męski wytrysk:

  • Ćwiczenie "stop-start". Mężczyzna musi za pomocą masturbacji doprowadzić się do szczytu podniecenia, a następnie przerwać seksualną stymulację penisa. Po kilku minutach proces należy powtórzyć. Aby ćwiczenie dało efekt, trzeba go ćwiczyć regularnie.
  • Taoistyczna technika. Prawidłowa kolejność głębokich i małych tarć podczas stosunku płciowego pomoże zmniejszyć podekscytowanie i uniknąć szybkiego wytrysku. Mężczyźnie należy wykonywać trzy krótkie penetracji, a następnie jedną pełną. Ta prawidłowa kolejność głębokich i małych tarć, według niektórych ekspertów, może przedłużyć kontakt seksualny w 2-3 razy.
  • Ćwiczenia Kegla. Trening mięśni znajdujących się między odbytem a moszną daje poczucie kontroli nad wytryskiem. Mężczyzna musi podjąć wysiłek, jakby chciał przerwać proces oddawania moczu, a następnie powoli się zrelaksować. Wykonywać ćwiczenia w systemie Kegla należy każdego dnia.

Intymne ćwiczenia są dość powszechne, ale są mało skuteczne. Mało prawdopodobne, aby ćwiczenia w leczeniu przedwczesnego wytrysku mogły pomóc mężczyźnie cierpiącemu na ciężką postać choroby. Jednak takie obciążenia są doskonałe jako pomocnicza terapia.

Zastosowanie anestetyków

Lubrykant, spray lub prezerwatywa z anestetykiem to niezawodne rozwiązanie problemu przedwczesnego wytrysku. Takie środki przedłużają stosunek seksualny i pomagają mężczyźnie uniknąć wstydu.

Warto jednak zauważyć, że zastosowanie anestetyków jest bardzo niewygodne. Znacznie osłabiają uczucie podczas stosunku płciowego i przyczyniają się do obniżenia poziomu pobudzenia. Ponadto, niektóre środki anestetyczne powodują swędzenie i pieczenie w pochwie kobiet i mogą zepsuć romantyczny wieczór.

Interwencja chirurgiczna

Jest to jeden z najbardziej skutecznych sposobów, aby się wyleczyć od wczesnego wytrysku. Mężczyzna, u którego zdiagnozowano zaburzenie, może wybrać jeden z trzech rodzajów operacji chirurgicznych:

  • Usunięcie części zakończeń nerwowych z główki penisa. To nieco zmniejsza jej wrażliwość i pozwala uniknąć przedwczesnego wytrysku.
  • Obrzezanie napletka prowadzi do zgrubienia tylnej strony główki. Tak więc mężczyzna ma szansę na dłuższe wytrwanie podczas seksu.
  • Wstrzyknięcie żelu pod skórę żołędzi penisa. Po operacji między naskórkiem a zakończeniami nerwowymi pojawia się warstwa, która nie pozwala mężczyźnie uzyskać odprężenia przed czasem. Po 8-12 miesiącach żel rozpuszcza się, nie pozostawiając śladów.

Lekarze zalecają, uciekania się do operacji tylko w ostateczności, gdy inne metody okazały się daremne. Jest to związane z ryzykiem niepowodzenia w wyniku, a także z niemożnością zmiany rezultatów interwencji chirurgicznej.

Preparaty do leczenia przedwczesnego wytrysku

Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny są najbardziej wygodny i efektywny sposób walki z wczesnym wytryskiem. Leki wydłużają stosunek płciowy i nie szkodzą zdrowiu mężczyzn.

Najlepszy z leków w leczeniu przedwczesnego wytrysku jest Priligy Dapoksetyna. To nowoczesny lek, opracowany z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć nauki. Priligy normalizuje proces wytrysku u mężczyzn i likwiduje zaburzenia intymne.

Na szczególną uwagę zasługuje mechanizm oddziaływania seksualnego stymulatora. Podczas seksu, za dostarczenie impulsów przyjemności seksualnej w męskim ciele odpowiedzialny neuroprzekaźnik serotoniny. Priligy Dapoksetyna częściowo blokuje działanie tej substancji, co pozwala rozwiązać problem przedwczesnego wytrysku. W tym samym czasie zadowolenie uzyskane podczas przyjemności intymnych pozostaje takie same.

Priligy stało się prawdziwym wybawieniem dla mężczyzn, którzy chcą się wyleczyć z przedwczesnego wytrysku. Z pomocą leku bliskość stanie się bardziej przyjemna, a zaburzenia seksualne pozostaną tylko w przykrych wspomnieniach.