Priligy Dapoksetyna

Przedwczesny wytrysk: użyteczne informacje dotyczące zaburzenia i jego leczenia

Wytrysk to wyrzucenie spermy z zewnętrznej cewki moczowej, któremu zwykle towarzyszy orgazm. Impulsy, które występują w obwodowym układzie nerwowym (penis) przez rdzeń kręgowy, wpadają do mózgu i powodują wzrost przyjemności seksualnej.

U zdrowych mężczyzn od momentu wprowadzenia penisa do pochwy orgazm następuje za 6-10 minut. Wczesny wytrysk charakteryzuje się bardzo krótkim odstępem czasowym między wzbudzeniem i zwieńczeniem. Przedstawiciele silniejszej płci, którzy mają do czynienia z problemem, nie mogą kontrolować wytrysk dłużej niż 2-3 minuty.

Fakty o przedwczesnym wytrysku

Dziewięć z dziesięciu mężczyzn cierpiących na zaburzenia wytrysku, mają wytrysk w ciągu minuty po włożeniu penisa do pochwy.

Istnieją 2 rodzaje wczesnego wytrysku:

  • Pierwotny – najbardziej popularny rodzaj, który objawia się na początku życia seksualnego.
  • Wtórny – występuje na pewnym etapie życia mężczyzny. Ten typ zaburzenia obserwuje się u co piątego mężczyzny z przedwczesnym wytryskiem.

Przedwczesny wytrysk to nie tylko "tymczasowe zaburzenie". Aby mężczyzna odzyskał poczucie kontroli nad wytryskiem i zaczął otrzymywać pełną przyjemność z aktu seksualnego, konieczne jest przyjęcie leku Priligy lub zastosowanie innej metody leczenia.

Przedwczesny wytrysk powoduje poczucie wstydu i napięcia. Z czasem, mężczyzna, cierpiący od seksualnej, problemy, zaczyna unikać intymnych relacji. To prowadzi do utraty emocjonalnej bliskości z partnerem i, ostatecznie, do pogorszenia relacji w parze.

Jak Priligy pomaga poradzić sobie z problemem seksualnym

Przyjmowanie leku Priligy daje następujący efekt zwraca kontrolę nad wytryskiem. Lek działa w sposób zintegrowany:

  • Przez godzinę po zażyciu zwiększa czas trwania stosunku seksualnego w 4 razy.
  • W połączeniu z terapią psychoseksualną pozwala pozbyć się przedwczesnego wytrysku.
  • Zwiększa przyjemność z seksu.

Stosowanie leku daje stały efekt psychologiczny. Partnerzy czerpią więcej przyjemności z intymnych związków i stają się sobie bliżsi emocjonalnie. Człowiek nabiera pewności siebie, co pozytywnie wpływa nie tylko na jakość seksu, ale i na komunikowaniu się z innymi. Obserwacje wskazują, że długotrwałe intensywny seks pomaga przedstawicielom silniejszej płci zrealizować się i wspiąć się po drabinie kariery.

Przedwczesny wytrysk to problem, którego nie można ignorować. Przy pierwszych oznakach utraty kontroli nad orgazmem mężczyzna powinien skorzystać z Priligy Dapoksetyna. Preparat przywróci stosunki seksualne do normy.